En İyi Taksim Korku Evi

Taksim Korku Evi

Bir alanda en iyi olduğunuz zaman bunu bilirsiniz. Biz de taksim korku evi alanında en iyi olduğumuzu biliyoruz. Korku Saati olarak başarılı olduğumuzun farkındayız ve buna göre hareket ediyoruz.

 Neden En İyi?

  Taksim korku evleri arasında bir çok iyi içerikte firma olabilir ama onların sahip oldukları eksiklikler ve bizim sahip olduğumuz fazlalıklar farkımızı ortaya koyuyor. Taksim korku evi arasında en iyi olmamızın nedenlerinden biri çok kolay ulaşılabilir bir yerde olmamız. Taksime geldiğiniz anda meydandan 3 dakikalık bir yürüme mesafesiyle bize anında ulaşabilirsin. Aramanıza veya mekanımızı ararken ara sokaklarda kaybolmanıza hiç gerek kalmaz. Korku Saatine ulaştıktan sonra ise rezervasyon saatinize uygun olarak oyununuz başlar. Asla gecikme yaşamazsınız. Oyununuz başlar ve eğlencenin, korkunun keyfine varırsınız.

    3 aktörümüz ve 8 bölümümüzle asla sıkılmadan geçireceğiniz 1 saat var karşınızda. İsteğinize ve ilginize göre seçebileceğiniz 4 oyun türümüz var. Evden kaçış, korku, gerilim ve ekstra korku. Seçtiğiniz oyun türünüzle birlikte bulmacaları ve şifreleri çözerek çıkışa ulaşabilirsiniz. 2 katlı olan korku taksim korku evi yani Korku Saati size unutamayacağınız 1 saati yaşatmak için sabırsızlıkla bekliyor olacak. Eğlenceli aktörlerimiz ve moderatörümüzle asla sıkılmayacaksınız. Her anın tadını çıkartacak ve her an deliler gibi eğleneceksiniz. Oyun sonunda sizi bir sürpriz bekliyor olacak.

   Müşterilerimizle olan iletişimimiz gereken samimiyette ilerlemekte olup kendilerini rahat hissedecekleri derecededir. Önemli bir konu olan iletişim çok dikkat ettiğimiz bir şeydir. Eğlenme amacıyla geldiğiniz yerde kendinizi rahat hissetmemeniz asla isteyeceğimiz bir şey değildir. Sizin keyif almanız için kurduğumuz bu yerde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sürekli olarak değişen konseptlerimizle her seferinde yeni ve farklı bir eğlence vaat ediyoruz. Sıkılmanız mümkün bile değil.

   Rezervasyon için istediğiniz ve size en uygun olan saati belirleyip bize haber vermeniz yeterli olacaktır. Burada bulunmak istediğiniz arkadaşlarınızla anlaşıp kaç kişi geleceğiniz hakkında da bilgilendirdiğiniz anda saatiniz rezerve edilmiş olur.

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

   Öncelikle mekanımızda bir çok ünlü ismi ağırlamış olmaktayız. Bu isimlerle birlikte ağırladığımız tüm müşterilerimizden güzel ve olumlu mesajlar alarak kendimizi daha fazla geliştirmeye çalıştık. Ağırladığımız bazı isimlere örnek verecek olursam; Hande Yener ve Reynmen gayet yeterli örnekler olacaktır. Bu anların videosunu sayfamızda bulabilirsiniz. Müşterilerimizin yerimiz hakkında bilgi sahibi olmalarını isteriz çünkü isteksiz ve eğlenmeyeceğinizi düşünerek gelmeniz bizi mutsuz edecektir. Bu durumda kalitemizi, oyun türlerimizi ve bize ulaşmanızın kolaylığını görmeniz gelmek istemenizi sağlayacaktır.

    Arkadaşlarınız geçirdiğiniz bu korku dolu 1 saati daha sonralarda gülerek izlemek isterseniz diye video hizmetimiz var. 1 saat içerisinde yaşadığınız en heyecanlı en korkunç ve en komik anları derleyip bu videoya sahip olmanızı sağlıyoruz. Yıllar sonra izlediğinizde bile o gün hissettiğiniz her şeyi hatırlayacaksınız ve anı bırakmanız sizi sürekli mutlu edecektir. Anılar aklınızda dahi olsa böyle somut bir şeye sahip olduğunuzda yaşadığınız şeyleri unutmanız çok zor olacaktır hatta büyük bir ihtimalle unutmayacaksınız diyebiliriz. Taksim korku evi sizi memnun etmek için vardır. Siz de sizi eğlendirmemiz ve mutlu etmemiz için varsınız. Bu karşılıklı varlık ihtiyacıyla, taksim korku evi sizi mutlu ve memnun edecek, siz de mutlu olacaksınız ve korku ile heyecanı yüksek miktarda hissedeceksiniz.

  Bütün bu kolaylıklara rağmen yine de birinci ağızdan bilgi almak isterseniz rezervasyon dışında da bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Size bilmek istediğiniz şeyleri detaylı bir şekilde anlatacağımıza emin olun. Gelmenizi ve bu deneyimi yaşamanızı heyecanla bekliyor olacağız.

4 Comments

 • Görkem
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:17

  İlk deneyimimdi çok korktum ama eğlenceliydi.

 • Ardan
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:17

  Çok iyiydi. Her şey için teşekkürler😂

 • İsmail Öven
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:18

  Çok iyi bi deneyimdi herkese tavsiye ederim

 • Erdem
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:18

  Zevkli 1 saatti teşekürler 🤗🤗

Leave a comment

REZERVASYON
YAP

ARA
05538553076

DMCA.com Protection Status