Taksim Korku Evi Hakkında Detaylı Bilgiler

Korku saati aynı zamanda taksim korku evi olarak da bilinen mekânda farklı evden kaçış, gerilim, korku ve ekstra korku gibi oyun seçeneği bol olan taksim korku evi eğlencede sınır tanımamaktadır. Seçeceğiniz oyun türüne göre size eğlenceli anlar yaşatacak ve bu yaşadığınız korku dolu ve keyifli dakikaları isterseniz oyun sonunda hemen izleyebilmektesiniz veya dilerseniz görüntüleri satın alabilmektesiniz. Taksim korku evi 2 kat 8 oda 2 tünel ve 3 adet rolünü çok çok iyi yapan aktörden oluşmaktadır. Kuralları okuyun, sizi sona götürecek olan ipuçlarını bulun, şifreleri çöz, tünelleri bulup geç ve sana verilen görevleri yerine getir daha sonrasında kahraman sen olabilirsin. Korku evi 1800’lü yıllarda yaşanan bir olayı anlattı için o tarihi ambiyansı tamamen yansıtmayı başarmışlar.

Gerçekten çok başarılı olan bu ambiyans bu deneyimde o anı size yaşatacak şekilde yapılmış. Bir korku evinden beklentilerinizin hepsini unutun beklemediğiniz birçok olay yaşayacaksınız. Aklınıza gelmeyecek şekilde hazırlanan bu konsept beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaktadır. Korku evindeki her şey o kadar uzman ve detaylı dizayn edilmiş ki, korku evinde bulunan 3 canlı aktörün oyunculukları, kostümleri ve makyajları gerçekten takdire şayan bir şekilde kurgulanmış.

Deneyim Hakkında Çeşitli Bilgiler

Bu deneyimi herkes tatmalı ve sonuna kadar yaşamalıdır. İstanbul’un en iyi korku evi olan taksim korku evi sizin için hazırlanmış oyunlarda dilediğinizi seçtiğiniz takdirde size en iyi deneyimi yaşatmaktadır. Sizde en iyi ve eğlenceli arkadaşlarınız tarafından oluşan ekibinizi toplayın eve girdiğinizde beraber olun ve takım çalışması ile dikkatli bir şekilde ipuçlarını çözün odalardan kurtulmaya çalışın eğer çok sıkışırsanız moderatör size yardımcı olacaktır. Eğer hamile, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp hastalığı gibi sağlık sorununuz varsa siz korku evine uygun değilsinizdir. Bu durumda karar size kalmış ve sorumluluk tamamen kendinize aittir.

Öncelikle senaryosu harika olan taksim korku evi tüyler ürpertici senaryosu, muhteşem ekibi ve eve verdikleri dekorlar ile size arkadaşlarınız ile size hayatınızda en az 1 kere deneyimlenmesi gereken aşırı eğlenceli olan bu deneyimi size gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum. Korku evine arkadaşlarınızla girdiğinizde unutmayın ki sizi kameralar izlemektedir ve dilediğiniz zaman kameraya dönüp arkadaşlarınızla birlikte oyunu bırakmak istiyoruz demenizle birlikte oyun sonlanır fakat şunu da söylemem lazım ki oyunu istediğiniz zaman bitirme hakkına sahipsiniz fakat ardından oyuna tekrar dönemezsiniz.

Taksim Korku Evi Dizaynı

Korku evi farklı stillerde oyun seçenekleri sunmaktadır. Hangi oyun seçeneğini seçerseniz seçin size bu oyun için verilen görevleri yapmak zorundasınız veya yapmaya çalışmalısınız çünkü bu konsept, senaryo ve görevler eğlencenin parçasıdır. Taksim korku evi senaryosu; taksimde bir evde yaşanılan korkunç bir olayı anlatmaktadır. Küçük kızın ailesini katledip ardından küçük kızı esir alan kişiler sana ve arkadaşlarına bir oyun hazırladı. En iyi ekibini kur, şunu demeliyiz ki bu eve girdiğinizde izlediğiniz bütün korku filmlerini ve oyunları bir kenara bırakın. Gerçekçilik seviyesi çok yüksek olan korku evi deneyimini iliklerine kadar yaşayacağının garantisini vermekteyiz.

Çevredeki nesneler ve evin dekorları ile mükemmel bir ambiyansa sahip olan evde şunu hatırlatmalıyız ki bu yaşadığın deneyimde her şey kayıt altına alınmaktadır ve moderatör tarafından izlenmektedir. Eğer cesaretin var ise İstanbul’un en iyi korku evi olan korku saati taksim korku evine kesinlikle gitmelisin. Oyun bittikten sonra yaşadığın bu deneyimi sonuna kadar izle, arkadaşlarınız ile kahkahalarla izleyeceğiniz görüntüleri dilerseniz oyun bittikten sonra satın alabilmektesiniz. Korku saati korku evi İstanbul’da yaşayabileceğiniz en iyi korku evi deneyimlerinden birini size yaşatmaktadır.

4 Comments

 • Mert
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:16

  HARİKA BİR DENEYİM GİTMEYEN ÇOK ŞEY KAYBEDER ZİNDANDAKİ ABİYE SELAM 😉

 • ArdaBaglan
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:18

  ON NUMARA 5 YILDIZ BIR MEKAN HERKESE TAVSIYE EDERIM UNUTULAMAZ BI AN YAŞARSINIZ 👌👌

 • Burak
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:20

  İlk deneyimimdi ve mükemmel bir histi…
  Harika bir korkuydu KRALSINIZ.

 • Osman
  Posted 17 Ocak 2020 at 17:21

  Korku sınırımı bi kademede olsa anladım çok iyi bir deneyimdi

Leave a comment

REZERVASYON
YAP

ARA
05538553076

DMCA.com Protection Status